- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datablad
AW 127-xx/Z-T Drawing.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $0.893 | $0.89 |
| 200+ | $0.356 | $71.20 |
| 500+ | $0.345 | $172.50 |
| 1000+ | $0.339 | $339.00 |
AW 127-20/Z-T tekniska specifikationer
Assmann WSW Components - AW 127-20/Z-T Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Assmann WSW Components - AW 127-20/Z-T
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | ASSMANN WSW Components |
| Typ | SIP |
| Avslutande postlängd | 0.110" (2.78mm) |
| Uppsägning | Solder |
| Serier | - |
| Pitch - Post | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Parning | 0.100" (2.54mm) |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 105°C |
| Antal positioner eller stift (rutnät) | 20 (1 x 20) |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Material Brännbarhetsbedömning | UL94 V-0 |
| Bostadsmaterial | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Funktioner | Closed Frame |
| Current Rating (AMPS) | 3 A |
| Kontaktmotstånd | 4mOhm |
| Kontaktmaterial - Post | Brass |
| Kontaktmaterial - Parning | Beryllium Copper |
| Kontakt Slutför tjocklek - Post | 200.0µin (5.08µm) |
| Kontakt Slutför tjocklek - Parning | Flash |
| Kontakt Finish - Post | Tin |
| Kontakt Avsluta - Parning | Gold |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | Not Applicable |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Assmann WSW Components AW 127-20/Z-T.
| Produktattribut | ![]() |
|
|---|---|---|
| Artikelnummer | AW 127-20/Z-T | RN73H1JTTD62R0D100 |
| Tillverkare | Assmann WSW Components | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Funktioner | Closed Frame | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Paket | Bulk | Tape & Reel (TR) |
| Avslutande postlängd | 0.110" (2.78mm) | - |
| Bostadsmaterial | Polyphenylene Sulfide (PPS) | - |
| Kontakt Slutför tjocklek - Parning | Flash | - |
| Antal positioner eller stift (rutnät) | 20 (1 x 20) | - |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 105°C | -55°C ~ 155°C |
| Material Brännbarhetsbedömning | UL94 V-0 | - |
| Kontakt Slutför tjocklek - Post | 200.0µin (5.08µm) | - |
| Kontaktmaterial - Post | Brass | - |
| Pitch - Post | 0.100" (2.54mm) | - |
| Kontakt Avsluta - Parning | Gold | - |
| Kontaktmaterial - Parning | Beryllium Copper | - |
| Typ | SIP | - |
| Current Rating (AMPS) | 3 A | - |
| Kontaktmotstånd | 4mOhm | - |
| Kontakt Finish - Post | Tin | - |
| Monteringstyp | Through Hole | - |
| Serier | - | RN73H |
| Pitch - Parning | 0.100" (2.54mm) | - |
| Uppsägning | Solder | - |
Ladda ner AW 127-20/Z-T PDF -datablad och Assmann WSW Components -dokumentation för AW 127-20/Z-T - Assmann WSW Components.
Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.